RSS RSS print

ATLA Religion Database with ATLASerials PLUS - skúšobný prístup do databázy

Vážení používatelia,

Univerzita Mateja Bela a spoločnosť EBSCO Information Services pre Vás pripravili skúšobný prístup do kolekcie ATLA Religion Database with ATLASerials PLUS.

EBSCO Information Services je popredným poskytovateľom elektronických informačných zdrojov a služieb pre knižnice na celom svete. Okrem veľkého množstva tematických a multiodborových kolekcií e-časopisov a e-kníh ponúka aj produkty, ktoré umožňujú rýchle a jednoduché prehľadávanie viacerých kolekcií z jedného prehľadávača.

ATLA Religion Database with ATLASerials PLUS buduje American Theological Library Association (ATLA). Ide o významný bibliografický zdroj pre štúdium teológie a religionistiky, ktorý obsahuje plné texty viac ako 450 časopisov v 16 jazykoch z 32 krajín sveta. ALTASerials PLUS obsahuje ATLA Catholic Periodical and Literature Index s ďalšími viac ako 500 tisíc bibliografickými záznamami.

Vstup do databázyhttp://search.ebscohost.com

Skúšobný prístup potrvá do 21. júna 2019.

Prístup do databázy je nastavený na IP adresy UMB, t. j. dostupná je len z počítačov pripojených do Metropolitnej siete UMB.

V prípade, že budete mať záujem o vzdialený prístup, tak využite nasledujúce prihlasovacie údaje:

Prihlasovacie meno: s6145062
Heslo: password

 

Kontakt: Mgr. Michaela Mikušková, michaela.mikuskova@umb.sk

Kontaktný formulár

=
Spýtajte sa knižnice NISPEZ Centrálny register evidencie publikačnej činnosti Centrálny register záverečných prác Open Access Európske dokumentačné centrum Centrum dobrovoľníctva Publikacie UMB