RSS RSS print

Cambridge University Press - skúšobný prístup k e-knihám

Vážení používatelia,

Univerzitná knižnica UMB a spoločnosť Slovart G.T.G. pre vás pripravili skúšobný prístup k viac ako 36 000 titulom e-kníh vydavateľstva Cambridge University Press.

Cambridge University Press je najstaršie (založené v roku 1534) a celosvetovo uznávané vydavateľstvo. Tvorí organizačnú súčasť Cambridge University. Špecializuje sa na vydávanie akademickej literatúry a vzdelávacích materiálov. Jeho vydavateľská produkcia zahŕňa akademické časopisy, monografie, referenčné práce, učebnice, výučbové materiály a publikácie na štúdium anglického jazyka.

Využite možnosť prístupu do tejto databázy s možnosťou podávania návrhov na zakúpenie e-kníh do fondu UK UMB. Návrhy na zakúpenie adresujte do univerzitnej knižnice prostredníctvom Žiadanky na kúpu e-knihy: https://www.library.umb.sk/sluzby/objednavky-sluzieb/ziadanka-na-kupu-e-knihy.html.

Vstup do databázy: https://www.cambridge.org/core/

Skúšobný prístup potrvá do 15. 10. 2019

Užívateľský manuál k skúšobnému prístupu nájdete v prílohe tejto stránky. ,

 

Kontakt: Mgr. Michaela Mikušková, michaela.mikuskova@umb.sk

Kontaktný formulár

=
Spýtajte sa knižnice NISPEZ Centrálny register evidencie publikačnej činnosti Centrálny register záverečných prác Open Access Európske dokumentačné centrum Centrum dobrovoľníctva Publikacie UMB