RSS RSS print

Pracovná ponuka – pracovník Referátu akvizície

Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici prijme do zamestnania

Pracovníka referátu akvizície

Náplň práce:

  • akvizícia rôznych typov dokumentov

  • spracovanie objednávok a akvizičných záznamov v knižnično-informačnom systéme ARL

  • sledovanie domácej a zahraničnej vydavateľskej produkcie

  • vyhodnocovanie požiadaviek používateľov a pracovísk univerzity

  • komunikácia s dodávateľmi

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdelanie

  • organizačné schopnosti

  • znalosť anglického jazyka

  • pokročilá znalosť práce s PC – World, Excel, Power Point

  • výhodou znalosť knižnično-informačného systému ARL

Poskytujeme:

  • platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

  • zaujímavú prácu v informačnej a vzdelávacej inštitúcii

  • možnosť ďalšieho osobného a odborného rastu

  • pružnú pracovnú dobu

  • možnosť prechodného ubytovania

Nástup: 1. 8. 2019 (zastupovanie materskej dovolenky)

Kontakt:
Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela
Tajovského 51
974 01 Banská Bystrica

Tel. č. 048/4465205-6

e-mail: michaela.mikuskova@umb.sk

Kontaktný formulár

Spýtajte sa knižnice NISPEZ Centrálny register evidencie publikačnej činnosti Centrálny register záverečných prác Open Access Európske dokumentačné centrum Centrum dobrovoľníctva Publikacie UMB