RSS RSS print

Študijné texty online v databáze Pablikado

Vážení používatelia,

spoločnosť Citace.com uľahčila študentom prístup k vybraným knihám, zborníkom a časopisom. Vo svojej databáze Pablikado vytvorila pre tento účel "Študijnú kolekciu"

Priamy vstup do kolekcie

Prístup do "Študijnej kolekcie" potrvá minimálne do 31. mája 2020.

 

Ak by Vám nefungoval priamy prístup do kolekcie, prihláste sa prostredníctvom služby - citačný manažér Citace Pro. Ak účet v tejto službe vytvorený nemáte, zaregistrujte sa a použite pritom e-mail s koncovkou domény UMB (@umb.sk, @studenti.umb.sk). 

Po prihlásení do svojho konta v citačnom manažéri kliknite na ikonku štvorca v pravom hornom rohu a vyberte databázu Pablikado. Automaticky budete prihlásený a uvidíte obsah "Študijnej kolekcie", v ktorej sa vyššie spomínané dokumenty nachádzajú. 

S dokuemtnami môžete pracovať online, alebo prostredníctvom aplikácie Pablikado. Aplikácia je dostupná na Google Play zadarmo. Pomocou nej si jednotlivé texty môžete zvýrazňovať a vkladať do nich vlastné poznámky.

Pomôcky:
Jak se dostat do Studijní kolekce v Pablikadu?
Jak funguje aplikace Pablikado?

 

Kontaktný formulár

=
Spýtajte sa knižnice NISPEZ Centrálny register evidencie publikačnej činnosti Centrálny register záverečných prác Open Access Európske dokumentačné centrum Centrum dobrovoľníctva Publikacie UMB